Nasze usługi

 

 

MONTAŻ

Montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji zapewni czyste i chłodne powietrze w upalne dni, a nawet ciepłe powietrze w chłodne zimowe wieczory! Jak wygląda montaż klimatyzacji? Montaż klimatyzacji odbywa się przez ścianę, gdzie jednostka wewnętrzna i zewnętrzna znajdują się na wysokości do 3 metrów od ziemi. Sprawdzana jest szczelność układów, po czym następuje uruchomienie urządzenia i instruktaż. Montaż w miejscu trudno dostępnym wyceniany jest indywidualnie drogą mailową lub telefoniczną.

Serwis i naprawa klimatyzacji

Regularne serwisy klimatyzacji pozwalają na prawidłową i wieloletnią pracę oraz zachowanie gwarancji. W ramach serwisu wykonujemy przegląd stanu urządzenia, stan instalacji elektrycznej i układu chłodzenia. Takie działanie ma na celu zidentyfikowanie problemów i wykonanie odpowiednich czynności, które usprawnią pracę urządzenia.

Co w przypadku, gdy nie działa klimatyzacja, a na serwis jest już za późno? Wystarczy skorzystać z naprawy, która pozwoli ponownie przywrócić klimatyzację do stanu działania.

SERWIS I NAPRAWA

PRZEGLĄDY

Przeglądy okresowe klimatyzacji

Przeglądy okresowe powinno wykonywać się minimum raz w roku, dzięki temu będziemy mogli zachować dobrą wydajność urządzenia

Podczas przeglądu sprawdzamy szczelność układu, ciśnienie oraz działanie układów elektrycznych. Konieczne jest także wyczyszczenie układu, tj. parownik i skraplacz oraz filtrów. Na koniec wykonujemy test pracy, czyli pomiar temperatury.

Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji

Wilgotne środowisko sprzyja rozwojowi bakterii i grzybów, które rozwijają się w przewodach i na filtrach klimatyzacji. Urządzenie wymaga systematycznego czyszczenia oraz procesu odgrzybiana, co powoli utrzymać nam zdrowie powietrze.

Staramy się nie naprawiać i nie odgrzybiać klimatyzatorów montowanych przez inne firmy!

CZYSZCZENIE I ODGRZYBIANIE